تغییر انتخاب نیست ، ضرورت است

 

سلامی به گرمی آفتاب...

 

دوستان عزیز برای تغییر باید،آموخت و آموزش داد. نمی دونم چقدر از شما خوانندگان این مطلب را جدی میگیرید و چقدر در شما موثر واقع میشود.

اما بی تردید هر چه می آموزید باید بکار برید. فکر کنم تو دنیای امروز ما کمتر افرادی هستند که می آموزند و آموخته هایشان را آموزش می دهند مخاطب من شمایید نه معلمان و یا استادان !

اگه می بینید که استادتان و یا حتی مدیر تان از شما خبره تر و با تجربه تره دلیلش فقط اینه که هرچی یاد گرفته اونو به مرحله عمل رسونده.

نمیخوام وقت با ارزش شما رو با خوندن این مطلب بگیرم ، ضمنا" یادتون نره که من خودم هم یکی از مخاطبین این مطلب هستم و خواهم بود !

پس مخلص کلام:

برای آموختن، آموزش دادن و کاربرد آموخته ها ، باید تعامل کرد.برای تعامل باید ارتباط تعریف شده برقرار کرد و در ارتباط ، اطلاعات را مبادله کرد. برای گرفتن ارتباط و تبادل اطلاعات،باید به دانش روز مسلح شد.باید ابزارهای نو را شناخت . باید از تکنولوژی های روز بهره گرفت و باید انسان "عامل" را تربیت کرد.

 

/ 1 نظر / 22 بازدید
حسین

سلام دوست خوبم وب خوبی داری برات ارزو میکنم موفق بشی و میدونم که موفق میشی راستی اگه دوست داشتی به ما هم سر بزن واگر از وب ما هم خوشت اومد رو تبلیغات ما کلیک کن ما بهترين نيستيم و اولين هم نيستيم ولي بهترين ها را براي شما گرد آ وري کرده ايم